19 Декабря, 2017

Чи є та честь, гідність та ділова репутація?

Фото Чи є та честь, гідність та ділова репутація?

6 березня 2017 року відбулось останнє засідання Вознесенського міськрайонного суду, який прийняв своє рішення у справі депутата Южноукраїнської міської ради Горностая С.В. проти громадянина Сімченка М.М. та Комунальної установи «Інформаційне агентство «Контакт» щодо захисту честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди. 15 травня 2017 року відбулось також засідання апеляційного суду у цій справі за скаргою пана - депутата, який був не згоден з рішенням суду першої інстанції.

Пан – депутат Горностай С. скаржився суду, що в газеті «Контакт» за № 30 від 16.04.2016 було опубліковано статтю «Про місцевого комбінатора» під авторством Сімченка М.М. Він вимагав опублікувати спростування у вигляді вступної та результативної частин рішення суду та відшкодування моральної шкоди у сумі 130 000 грн.

Стаття описувала бачення автором дуже незначної частини «діяльності» цього громадянина на депутатській, політичній та карній нивах. Судження, думки та висновки автора базувались на спостереженнях за вчинками та діями цього горе - обранця за останні більш ніж 10 років. Враховуючи незначний розмір згаданої статті, її можна вважати невеличкою вибіркою з величезного пласту «діяльності» героя публікації. Можна сказати, що стаття була слабенька, згадувала незначні і загальновідомі вчинки, які стали основою для формування громадської думки що до цього персонажа. Але навіть вони обурили героя допису. Адже імідж для публічної діяльності дуже важлива річ. Формувати ж імідж достойними вчинками тривала і копітка робота. Простіш спробувати закрити рота критикам та пресі судовими позовами. Можна уявити реакцію на публікацію, яка б містила повний та детальний опис діяльності карно – політичного діяча. На жаль такий труд ще не народився і в газеті б не помістився.

Як виявилось з позовної заяви, згадана стаття завдала такої нищівної шкоди честі, гідності та діловій репутації «тричі не засудженого» депутата Горностая С.В., що він більше півроку відходив від завданого удару і, лише оклигавшись від нього, зміг подати до суду. При цьому, мабуть, перебуваючи під повною поразкою тієї самої «честі, гідності та ділової репутації», він навіть забув, що має право на публікацію спростування в тій же газеті і на тих же умовах, але при цьому не забув, що може спробувати злупити за «образу» чималенькі гроші. А послужний список героя наштовхує на думки, що саме до цього він ласий, бо цим здебільшого і прославився. Свої неймовірні страждання він оцінив разом з судовими витратами майже у 140 000 грн. Якщо цю суму поділити на кількість слів у згаданій статті, то стане зрозуміло, що там кожне слово на вагу золота. Та й то пан – депутат взяв би й більше, як він сам і заявив у суді, але на більшу суму позову йому не вистачило грошей на оплату судового збору, а то б його поругана честь, гідність та ділова репутація коштували б значно більше.

Виявилось у суді, що найбільше пан – депутат страждає, коли у садочку, куди він водить свою дитину, його запитують, що ж це таке про нього пишуть і чи то правда? А крити немає чим. Страждав він неймовірно, бо важко ж зізнатись у храмі виховання майбутнього покоління у своїх гріхах. У грабунках, вимаганнях, засудженнях та й цілому ряді інших неприглядних вчинків. Адже навіть у листівках та у власній автобіографії, поданій до виборів, обдурюючи виборців, він писав, що важко трудився на будівництві енергокомплексу у той час, коли насправді відбував покарання за вироком суду у «місцях не настільки віддалених». Страшно мабуть зізнатись, як повівся з трьома мерами, які його пригріли і прилаштували. А може слід було б зізнатись, покаятись, і піти з миром? Не та людина, схоже. Не дочекаємось!

То, мабуть, вирішив «герой» заткнути пельку автору та й до банкрутства довести газету «Контакт», заодно, щоб не сміла… Та й навіщо вона потрібна, та газета, коли все, що треба городяни можуть дізнатись з жовто – бульварного видання сайту «Барометр Южноукраїнська», який, на думку містян, йому ж і належить, а також несе у маси «неймовірну правду».

Позивач програв справу про захист своєї честі, гідності та ділової репутації, яких він мабуть і не мав, що суд і вгледів?

Так, як і програв він суд з захисту честі, гідності та ділової репутації громадянці Семеновій С.М. де сума позову була значно скромніше – 90 000 грн.

Здається, що програє він і аналогічну справу проти депутата Южноукраїнської міськради Григоряна Е.Ю. та знову ж багатостраждальній газеті «Контакт» і знову на 90 000 грн. про захист своєї честі, гідності та ділової репутації, яка зараз розглядається у суді.

То чи ж є та честь, гідність та ділова репутація у пана – депутата Горностая Сергія Валерійовича? Схоже, чого немає, того немає!

 

17.05.2017

Сімченко М.М.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты