Оксана Вуив

Оксана Вуив

Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на факультеті юстиції Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого у Харкові. Працювала помічником судді у Вознесенському районному та Вознесенському міськрайонному судах. З 2007 року – адвокат, член Національної асоціації адвокатів України.

З 2014р. є президентом виконавчого комітету Южноукраїнської міської молодіжної організації «Захист прав молоді», що є засновником газети «Маю право на власну думку».

В липні 2015 року очолила Вознесенську міську організацію ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

На місцевих виборах 2015р. балотувалася на посаду Вознесенського міського голови, також була кандидатом в депутати Вознесенської міської та Миколаївської обласної ради.

25 жовтня 2015року була обрана депутатом Вознесенської міської ради Миколаївської області сьомого скликання. Очолила депутатську фракцію ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» та постійну комісію з питання містобудування, землекористування та екології.          

 

 

 

Блог зарегистрирован:

12 Мая, 2016

Последняя запись:

12 Мая, 2016

Всего записей:

1

Публикации автора

ВсеФотоматериалыВидеоматериалы

  • 1

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости