Николаевщина
напрямую

Экономика | Николаев, 11 Января, 2018 15

Аудитори фіскальної служби Миколаївщини забезпечили до бюджету 24,4 млн гривень

Свежие новости: Аудитори фіскальної служби Миколаївщини забезпечили до бюджету 24,4 млн гривень Аудитори фіскальної служби Миколаївщини забезпечили до бюджету 24,4 млн гривень

У 2017 році управлінням аудиту Головного управління ДФС у Миколаївській області проведено 590 перевірок суб’єктів господарювання, у т.ч. 424 документальні та 166 фактичних перевірок.

При плануванні та здійсненні контрольно-перевірочної роботи фіскальна служба Миколаївщини керується, виключно, системним ризикоорієнтованим підходом для відбору недобросовісних суб’єктів господарювання, який дозволяє суттєво знизити адміністративний тиск на сумлінних платників податків, але, разом з цим, посилити роботу щодо відпрацювання ризикових суб’єктів господарювання.

У 2017 році за результатами контрольно-перевірочної роботи до бюджету забезпечено 24,4 млн грн, зменшено неправомірно задекларовані суб’єктами господарювання збитки на суму майже 25 млн грн та неправомірно задеклароване від’ємне значення ПДВ на суму 1,7 млн гривень.

 

Источник: Миколаївська обласна державна адміністрація

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости

ПнВтСрЧтПтСбВс
Loading...