Политика | Южноукраинск, 11 Октября, 2017 160

Чергове фіаско южноукраїнського депутата Горностая – об’єднання громад не відбулося

Свежие новости: Чергове фіаско южноукраїнського депутата Горностая – об’єднання громад не відбулося Чергове фіаско южноукраїнського депутата Горностая – об’єднання громад не відбулося

5 жовтня на черговій 28-ій сесії Южноукраїнської міської ради було розглянуте питання про об’єднання громад міста Южноукраїнська та сусіднього селища Костянтинівки, а також села Бузьке.

Проект рішення було розроблено та подано на розгляд депутатів їхнім колегою - депутатом від партії ВО «Батьківщина» Сергієм Горностаєм. 

Вимоги про об’єднання громад почали звучати з вуст цього депутата вже через рік після його перебування в депутатському кріслі з часу обрання в 2015 році. Він почав вимагати від міського голови виконання його передвиборчих обіцянок щодо цього питання, оскільки ще минула каденція Южноукраїнської міської ради піднімала це питання. Однак, на думку міського голови В.Пароконного, яке узгоджується з позицією більшості мешканців Южноукраїнська, питання об’єднання з громадою Костянтинівки зараз не на часі. Так як місто намагається сьогодні вирішити боргові питання своїх комунальних підприємств, через що виник конфлікт з Южноукраїнською АЕС, модернізувати та покращити роботу комунальних служб та їх мереж, відкинути від себе ярлик депресивного в майбутньому «міста –супутника». Тому втягувати в цей ворох проблем мешканців сусідніх населених пунктів – робити тільки гірше для них.

 Читайте также: Южноукраинские депутаты проголосовали против объединения с Константиновкой

Для просування своєї ідеї депутат Горностай С. створив навіть депутатську групу під назвою «Патріоти Южноукраїнська» , до якої ввійшли, крім нього, Толкач А., Зеленюк О., Курдасов О., Ярошенко С. та Журба С.

Також з усією притаманною для цього депутата пихатістю він почав «просування» свого проекту. На постійні депутатські комісії, де попередньо обговорювалося це питання перед винесенням на сесію, він як доповідач намагався детально пояснити необхідність такого об’єднання. Але в економічному чи соціальному плані, плані реалізації якихось потрібних для громад проектів, можливості виправлення слабких сторін існування громад чи використання сильних сторін один одного, він так і не обґрунтував свого проекту. Його пояснення зводились лише до слів «так люди хочуть». Але ж базуватися на одному бажанні мешканців громад така дія не може. Повинне бути хоч якесь економічне обґрунтування такого заходу, прорахунок наслідків від цього.

 Читайте также: В Южноукраинске воинам АТО отказали в жилье

Не змогли прояснити ситуацію з цього приводі і представники Костянтинівки, які цілими делегаціями, що очолював селищний голова Коляда М. та його заступник Латій І., відвідували постійні комісії. При цьому вони брали з собою для «підтримки штанів» депутатів обласної ради Каражея О., який очолив створену у вересні цього року тимчасову комісію по децентралізації в Миколаївській обласній ради та якого в минулому році затримали на отриманні хабара, Колесникова В. та Ковальчука П.

Таж сама делегація була присутня і на сесії міської ради 5 жовтня, коли одягнений у вишиванку Горностай намагався довести присутнім, що об’єднання так необхідне южноукраїнцям.

Однак, чи то слова потрібні не знайшлися для того, щоб уговорити колег-депутатів, чи то сама ідея була невдала, не підтримали Горностая С. у черговому його вибрику.

  Читайте также: Депутаты Южноукраинска решили забирать помещения у предпринимателей для АТОшников постепенно

Насправді ж не об’єднання громад було метою Горностая С., а те, що буде потім – вибори до міської ради і вибори нового очільника об’єднаної громади. Він спить і мріє – як в місті буде новий мер, на якого він матиме вплив. От тоді він заживе. Всі попередні його «висуванці» на цей пост, не виправдали його сподівань. Тож мрії залишилися лише мріями – керувати ними він не зміг.

Тому і не може чекати цей горе-патріот з надутими щоками, поки Верховна рада прийме закон, який дозволятиме проводи об’єднання громад без нових виборів – лише шляхом довиборів в селищній раді. Йому ж потрібно змінити мера, а для цього треба нові вибори!

Це не перша авантюра депутата Горностая. За свого депутатства в минулих каденціях він вже відзначався і зняттям за його участю попередніх мерів Южноукраїнська, і позбавленням депутатського мандату, і рейдерським захопленням місцевого осередку партіії «Батьківщини», і сидів у тюрмі за вимагання грошей за «вирішення» питань в міській раді. Вже в цій каденції він прославився спробою оголосити імпічмент діючому мерові Віктору Пароконному. Але як у випадку з об’єднанням громад не знайшов підтримки у більшості депутатів. Спробував змістити його заступників – також не пройшло.

 Читайте также: «Вместо квартир – гостиница. Кардинальных изменений в жилищном вопросе АТОшникам не стоит ожидать», - депутат Эрик Григорян по поводу минувшей сессии

На сесії 05 жовтня навіть його «соратник-патріот» Толкач А. не підтримав питання об’єднання громад.

Зараз, як Горностай С. каже «люди його обрали», але лише тому, що він був першим кандидатом у списку від «Батьківщини». Тому і боятися нових виборів йому не варто – знову буде першим в партійному списку.  

Але нове «патріотичне дійство» під «батькивщинівським» прапором і вишиванкою на грудях не відбулося. Тож будемо чекати нових « патріотичних» ідей Горностая С.

  Читайте также: Депутаты Южноукраинска не решили вопрос жилья для воинов АТО за счёт местной гостиницы

 

 

 

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты

ПнВтСрЧтПтСбВс
Loading...