Общество | Южноукраинск, 17 Июля, 2017 60

Чи розблокують рахунки южноукраїнського КП ТВКГ?Свежие новости: Чи розблокують рахунки южноукраїнського КП ТВКГ?

 Чи розблокують рахунки южноукраїнського КП ТВКГ?Про прийняття Южноукраїнськими депутатами Програми, яка дозволяє працювати водо- та тепло постачаючому пiдприємству мiста без боргiв перед Южноукраїнською АЕС за отримане тепло, було повiдомлено мiнiстру енергетики та вугiльної промисловостi та Премєр-мiнicтру України. Про це повiдомила прес-служба виконкому Южноукраїнської мicької ради.Як видно зi звернення, мiський голова Пароконний розраховує на пiдтримку профiльного мiнiстерства у вирiшеннi питання припинення банкрутства КП ТВКГ, iнiцiйованого Южнокраїнською АЕС. На думку Пароконного В., бiльша частина цих боргiв виникла штучно через тарифнi втрати та через недолiки в обладнаннi та мережах, прийнятих мicтом вiд АЕC в 2003 роцi.Аналогiчне звернення було направлено керiвнику НКРЕ КП, на сприяння якого у вирiшеннi конфлiкту з Енергоатомом розраховує мiська влада.
Крiм того, про прийнятi депутатами зобовязання в подоланнi боргових проблем комунального пiдприємства було повiдомлено губернатору Миколаївської областi О.Савченко.


Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

ПнВтСрЧтПтСбВс
Loading...