Общество | Николаев, 16 Ноября, 2018

Департамент ЖКГ перерахував кошти для погашення заборгованості по заробітній платі працівникам ЖКП "Південь"

Свежие новости: Департамент ЖКГ перерахував кошти для погашення заборгованості по заробітній платі працівникам ЖКП

Департамент житлово-комунального господарства виплатив працівникам ЖКП "Південь" борги по заробітній платі. Про це повідомив в.о. директора департаменту ЖКГ Олександр Брижатий під час засідання сесії міської ради, у п’ятницю, 16 листопада.

- Рішення виконано, на сьогоднішній день люди отримали заробітну плату на свої рахунки. Перераховано 3 млн 680 тис. грн працівникам підприємства “Південь”. Це інформація по заборгованості станом на 1 листопада. Також є інформація по іншим комунальним підприємствам, документи обробляються, найближчим часом кошти будуть їм перераховані, - зазначив Олександр Брижатий.

Зазначено, що загалом погашення заборгованості по заробітній платі, виплату інших компенсаційних виплат працівникам галузі та на утримання ЖЕКів з міського бюджету виділено 15 млн грн.

Депутати міської ради звернулись до Олександра Брижатого з проханням інформувати їх про про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах житлово-комунального господарства  на засіданні з питань економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты