Политика | Южноукраинск, 9 Ноября, 2018 137

Депутат Ерік Григорян зробив внесок у розвиток інклюзивної освіти в Южноукраїнську

Свежие новости: Депутат Ерік Григорян зробив внесок у розвиток інклюзивної освіти в Южноукраїнську

Четверта школа в Южноукраїнську є передовою з інклюзивної освіти. Тут створено гарні умови для комфортного перебування і навчання учнів з особливими потребами. Діти із захворюваннями опорно-рухового апарату мають асистентів, з ними проводяться корекційні заняття з використанням арт-терапевтичних засобів.

Свій внесок у розвиток інклюзивного навчання зробив депутат Южноукраїнської міської ради Ерік Григорян. Так, за його сприяння з фонду міської ради було виділено 2500 грн. на придбання фарб і кольорових олівців. Ці матеріали активно використовуються під час корекційних занять з учнями з особливими потребами.

«Важливим критерієм моральної зрілості суспільства є толерантне ставлення до людей з особливими потребами, забезпечення їхнього комфорту. Ми повинні дбати про громадян, які мають проблеми зі здоров’ям, особливо це стосується дітей. Я вважаю інклюзивне навчання одним з головних напрямків освітньої реформи, тому завжди відгукуюся, коли до мене звертаються з проханням допомогти особливим учням», – розповів Ерік Григорян.

На одному з індивідуальних корекційних занять, які проводяться у кабінеті №205, побував журналіст «Маю право». Практичний психолог Інна Кісельова розповіла про користь арт-терапії для розвитку моторики дітей, а також позитивний вплив на агресивних школярів.

Придбані за сприяння депутата Еріка Григоряна матеріали допомагають розвиватись десятьом учням четвертої школи.

Читайте також: За сприяння депутата Еріка Григоряна в Южноукраїнській гімназії №1 оновили сантехніку

Комфорт у басейні, спортивні успіхи і сучасна техніка – депутат Ерік Григорян допоміг Южноукраїнській школі №3

Завдяки сприянню Еріка Григоряна у другій школі Южноукраїнська з’явилася можливість корисно проводити перерви

Депутат Ерік Григорян допоміг придбати спеціалізовані парти для найстарішої школи Южноукраїнська

У новий навчальний рік з новими меблями для школи

Ерік Григорян допоміг родині загиблого героя Олега Бабкевича

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

ПнВтСрЧтПтСбВс
Loading...