Николаевщина
напрямую

Общество | Южноукраинск, 15 Сентября, 2017 519

Депутат Толкач звинуватив спілку «Побратими України» в безпідставній роздачі нагород в Южноукраїнську

Свежие новости: Депутат Толкач звинуватив спілку «Побратими України» в безпідставній роздачі нагород в Южноукраїнську

У редакцію видання «Маю Право» звернувся керівник відокремленого підрозділу м.Южноукраїнськ Всеукраїнської Спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України" Сергій Скаченко. На днях до нього звернувся депутат Южноукраїнської міської ради Анатолій Толкач, який є АТОвцем, з обуренням, що Спілка до Дня Незалежності нагородила Южноукраїнських воїнів АТО. За словами Толкача, Спілка не мала права цього робити, так як це недержавні нагороди, які куплені незаконно та не зареєстровані у воєнкоматі.

Нагадаємо, напередодні Дня Незалежності в Южноукраїнську відбулося нагородження Южноукраїнських атовців та волонтерів. Керівництвом Спілки «Побратими України» було вручено мешканцям Южноукраїнська орден «Лицарский Хрест України», знаки народної пошани медикам АТО «За мужність та милосердя», відзнаку «За службу Державі» (МВС України), відзнаки «За службу державі» (Національна Гвардія України), медалі «За оборону м. Дебальцеве», медалі «За оборону м. Маріуполь», відзнаки «За службу Державі» (ЗСУ), Медалі «Захиснику України» тим, хто проявив свою мужність, стійкість та рішучість виявлені при виконанні військового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя під час захисту незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

Читайте также: Южноукраїнські побратими та побратимочки зустрілися напередодні Дня Незалежності

Крім того, знаки народної пошани «Волонтер України» було вручено депутату Южноукраїнської міської ради Григоряну Еріку Юрійовичу та Сорокодум Тетяні Василівні.

Читайте также: Депутат Николаевского облсовета и его организация купили комплектующие для военной техники, направленной в зону АТО

Депутат Николаевского облсовета помог обмундированием для военнослужащего, направляющегося в зону АТО

Организация депутата николаевского облсовета помогла УБОПовцам, направленным в зону АТО

Депутат Николаевского облсовета Григорян пожертвовал 20 тысяч гривен на нужды военных

Проте, на думку Толкача А., особи, що отримали ці нагороди, не заслуговують їх. Та він має претензії до Спілки, чому йому не було вручену нагороду.

Голова Южноукраїнського підрозділу Спілки Сергій Скаченко надав з цього приводу свої роз’яснення:

«Я самостійно не вирішую питання про нагородження тих чи інших осіб. Воно погоджується з вищим керівництвом та затверджується керівником Спілки Миколою Міньо після відповідних перевірок. Нагороди замовляються на «ВТО «Орден» офіційно та вручаються урочисто. Оскільки ті, хто гідно пройшов свій шлях має право на отримання відзнак, щоб відчувати необхідність своїх вчинків та їх значимість для інших, для своєї Батьківщини. І одного особистого бажання отримати такі нагороди недостатньо. Їх треба заслужити. Претензії Толкача, хоч він і є депутатом міської ради та воював в АТО, абсолютно безпідставні і викликані, на мою думку, його якимись особистими образами, до яких нагороджені атовці не мають не мають ніякого відношення».

Також Скаченко С. повідоми, що Спілка діє відповідно до своїх уставних документів та відповідного Меморандуму, підписаного з Міністерством оброни України, в якому також прописані мета та цілі їхньої діяльності.

«Що ж стосується нагородження волонтерів Южноукраїнська – Тетяни Сорокодум та Еріка Григоряна - то ці нагороди також цілком заслужені, а не куплені, як каже Толкач. Коли в країні йде війна абсолютно недоречно мірятися, хто більше віддає на фронт. Тут важливе свідоме ставлення до свого обов’язку, проявлення людяності і своєї щирості та відкритості. Навіть дитячі листи, які коштують в матеріальному виразі небагато, зігрівали серця наших бійців та додавали їм духу в бою. А ці волонтери надали та продовжують надавати велику допомогу як атовцям, так і їх сім’ям. Та заслуговують на визнання та повагу. Натомість Толкач, не дивлячись на те, що він є депутатом міської ради, замість того, щоб підтримати цю ідею та надати допомогу в цій справі, намагається мене в чомусь звинуватити. Дивна поведінка як для депутата та людини, яка пройшла АТО», - прокоментував ситуацію Сергій Скаченко.

 

Читайте также: «Герои нашего времени» - так охарактеризовал Эрик Григорян южноукраинских АТОшников, грозящихся приехать к нему на сессию горсовета

Хто ж вони, «патріоти» Южноукраїнська?!

"Патриоты" местного пошиба"- так отозвался Григорян о своих коллегах-депутатах Южноукраинского горсовета

"Громко шуршащая обёртка", - Эрик Григорян по поводу группы "Патриоты Южноукраинска"

Южноукраинск заклеили листовками против лжепатриотизма

Какой для южноукраинцев толк от Толкача как депутата

«Две большие разницы» - Южноукраинский депутат Толкач напал на конкурентов по бизнесу

«Профессиональный подход» южноукраинского депутата Толкача к работе в горсовете (Видео)

ВИДЕО: Южноукраинский депутат Толкач уничтожает деревья на общественном пляжеИНЦИДЕНТ С ЧЕБУРЕКАМИ

Депутат Толкач избил своих посетителей на пляже

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости

ПнВтСрЧтПтСбВс
Loading...