Политика | Южноукраинск, 28 Мая, 2016

Депутат Южноукраинского горсовета Горностай в очередной раз готов пойти на все, даже против закона

Свежие новости: Депутат Южноукраинского горсовета Горностай в очередной раз готов пойти на все, даже против закона

Редакции сайта «Маю право» стало известно содержание письма адвоката Семёновой С., направленное на имя председателя комиссии по законности В. Бабича о противоправных действиях «тушки»  Горностая С.
"Шановний Вікторе Володимировичу!

Вимушена до Вас звернутися у зв’язку з тим, що депутат Южноукраїнської міської ради 7 скликання Горностай С.В., використовуючи свої права депутата, намагається усіма способами усунути мене, як претендента в отриманні в оренду на законних підставах частки приміщення №104 по вулиці Дружби Народів в місті Южноукраїнську, яке я вже частково орендую на підставі договору оренди №779/13 від 01.11.2013 року.

Горностай С.В. постійно порушує норми депутатської етики відносно мене, розповсюджує у засобах масової інформації недостовірні відомості про мене, втручається в моє особисте життя, намагається у незаконний спосіб притягнути до кримінальної відповідальності мого сина, здійснює тиск на ведення мною справ, в яких я є адвокатом або представником, чим здійснює втручання в мою адвокатську діяльність.

З лютого місяця 2015 року Горностай С.В., дізнавшись, що я маю намір отримати в оренду приміщення, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Южноукраїнська, а саме приміщення №104 (кім.3,4,5) по вул. Дружби Народів, 1 у м. Южноукраїнську, розпочав через сайт «Барометр» інформаційний тиск на мене та через свого «кума» Ярошенко С.В. писати на мене видумані заяви про ніби-то скоєння мною неіснуючих злочинів, втручався в мою адвокатську діяльність. Було явно видно його намагання цивільно-правові відносини перевести в кримінальні. Так, Ярошенко С.В. в одній із поданих в правоохоронні органи заяв стверджував, що я краду електроенергію в своєму офісі. В моєму офісі встановлений електролічильник, відповідно до показань якого я сплачую кошти по електроенергії за все приміщення. Теж стосується його чергової заяви про крадіжку мною тепла в офісі. Мені виставляється рахунок та я сплачую витрати за тепло за все приміщення. Такі ж заяви подані за крадіжку ніби-то дверей та вибивання якоїсь стіни, «захват приміщення». Із цих заяв вбачається, що ніякого кримінального правопорушення в моїх діях не має і самі заяви є абсурдними, але їх написання та розголошення в засобах масової інформації, в тому числі і Горностаєм С.В. – це є психологічний тиск на мене, погрожуючи «загнати мене в подвал». Практично він свою погрозу здійснив, тому що більше року я і працювала в «подвалі» без вікон та вентиляції.

Його заінтересованість у ненаданні мені в оренду приміщення просліджується у наступних діях.

Користуючись своїм статусом депутата, він оманним шляхом почав доводити до відома інших депутатів Южноукраїнської міської ради Григоряна Е.Ю., Курдасова О.О. неправдиву інформацію щодо незаконного захоплення мною приміщення, розповідав їм неправдиві речі, які негативно мене характеризують. В зв’язку з такими діями Южноукраїнська міська рада Миколаївської області не оголосила та не провела конкурс на оренду даного приміщення.

Рішенням Южноукраїнської міської ради від 24.12.2015 №31 «Про внесення змін до складу конкурсної комісії по наданню в оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Южноукраїнська, затвердженого рішенням Южноукраїнської міської ради від 14.07.2011 № 266» затверджено склад конкурсної комісії по наданню в оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Южноукраїнськ (далі – конкурсна комісія), членом якої став депутат Южноукраїнської міської ради Горностай С.В. Враховуючи, що приміщення, яке я хотіла отримати в оренду є комунальною власністю, то мою заяву повинна розглядати саме ця конкурсної комісії по наданню в оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Южноукраїнська.

Перше засідання конкурсної комісії було проведено 30.12.2015 року, на якій розглядалася моя заява на внесення змін до договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста. Об’єктом оренди за цим договором є приміщення № 104 по вул. Дружби народів, 1 у м. Южноукраїнську. Одночасно на частину цього приміщення розглядалося 4 заяви, хоча на сайті міста Южноукраїнська інформації, що це приміщення вільне, не було та інші заявники подали свої заяви після моєї, що свідчить про розголошення інформації про подачу мною заяви зацікавленим особам та спонукання і ними подати відповідні заяви.

За результатами розгляду заяви рішення прийнято не було (За – 0, проти – 0, утримались – 13).

Ініціатором неприйняття рішення по моїй заяві був саме депутат міської ради Горностай С.В., який наполягав на переведенні цього приміщення в житловий фонд, аби тільки воно не було передано в оренду мені. Ним керує почуття помсти до мене.

При розгляді моєї заяви на засіданні конкурсної комісії 30.12.2015 року він пропонував різні варіанти, аби тільки члени комісії не проголосували за надання згоди передати приміщення мені в оренду. Спочатку він пропонував передати це приміщення громадській організації «Воїни антитерористичної операції» на неконкурентних засадах. Після роз’яснення законодавства щодо неможливості передавати приміщення комунальної форми власності таким громадським організаціям, ним було запропоновано внести зміни в Положення про надання в оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста. Після цього запропонував перевести взагалі це приміщення до житлового фонду.

Дізнавшись завчасно, що я знову звернулася із заявою до міського голови Пароконного В.К., 19 лютого 2016 року депутатом Горностаєм С.В. було направлено до виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради звернення щодо зняття з розгляду конкурсної комісії по наданню в оренду майна, що належить до комунальної власності міста Южноукраїнська, моєї заяви.

Вже на самому засіданні 23.02.2016 р. він наполягає на прийнятому рішенні по переводу цього приміщення у житловий фонд. Але ж рішення щодо переводу приміщення № 104 по вул. Дружби народів, 1, м. Южноукраїнськ з нежитлового фонду в житловий має лише рекомендаційний характер, тому вони повинні були розглянути мою заяву та прийняти або позитивне, або негативне рішення. Після розгляду заяви конкурсною комісією було прийнято рішення утворити робочу групу щодо встановлення можливості переводу приміщення з нежитлового фонду в житловий (за цю пропозицію проголосували всі члени конкурсної комісії, в тому числі і Горностай С.В.) та жодного рішення щодо моєї заяви прийнято не було.

14.03.2016 розпорядженням міського голови № 61-р утворено робочу групу по обстеженню приміщення №104, розташованого на вулиці Дружби Народів, будинок 1 в місті Южноукраїнську, членом якої є знову ж депутат міської ради Горностай С.М., який приходить на обстеження до мене в офіс та приймає участь у прийнятті рішення по цьому питанню. Вважаю, із викладеного чітко вбачається заінтересованість депутата Южноукраїнської міської ради Горностая С.В. в неотриманні мною приміщення в оренду. Крім цього, він використовує ще й для прикриття своїх дій ім᾽я міського голови Пароконного В.К. і доводить до відома оточуючих, що збільшення житлового фонду міста бажання міського голови, а він своїми діями лише виконує його програму.

Розуміючи, що йому цього мало, він почав ще й втручатися в моє особисте життя, чим порушує мої конституційні права.

Так, на підконтрольному йому сайті «Барометр Южноукраїнська» він офіційно заявив, що він стежив за мною деякий час, а саме: «Депутат отметил, что защитник Елены Кокол, адвокат Светлана Семёнова находилась у себя в офисе, в который после завершения суда зашле известный рейдер Роман Ретюнских и Елена Кокол. Адвокат Семёнова находится на работе, в офисе, поэтому фарс с больничным выглядел неубедительно. После завершения суда в офис к Семёновой зашле Ретюнских и Кокол, они закрылись там и долго не выходили, поскольку я стоял у здания суда. Подозреваю, что эти комбинаторы втягивают в свои схемы судью Игоря Бобровского, вынужденно нарушившего сроки рассмотрения дела», — отметил депутат «Батькивщины» Горностай».

Горностай С.В. фактично перебрав на себе повноваження працівника правоохоронного органу чи прокуратури, здійснюючи стеження за адвокатом, його офісом та клієнтами, чим вчинив втручання у мою адвокатську діяльність. Та ще й навів наклеп на адвоката, що до мене заходив Ретюнських Р.В., якого в мене в офісі не було. І це теж зроблено з ціллю. Окрім цього, він зазначив навіть і прізвища моїх клієнтів, які не бажають розголошувати інформацію про звернення до адвоката за правовою допомогою. Ці дії є порушенням і конституційних прав моїх клієнтів.

25 березня 2016 року у своїй статті «Прокурорско-адвокатские схемы я буду уничтожать, и мне плевать, кто станет у меня на пути, — депутат Горностай о предательстве Григоряна» зазначає: «Как быть с теми людьми, которых Семёнова кинула, а таких людей в городе сотни. Пострадали целые семьи, люди остались без своїх сбережений, потому что поверили в её возможности как адвоката. Эти прокурорско-адвокатские схемы я буду уничтожать, и мне плевать, кто станет у меня на пути».

Ці висловлювання на сайті, який читає велика кількість людей, в тому числі мешканці Южноукраїнська, направлені на приниження мене як фахівця (адвокатом я працюю з 1988 року), на ніби-то непрофесійне надання правової допомоги людям, що є відвертим наклепом, на приниження моєї честі, гідності та ділової репутації. Інформація, яку про мене розповсюджує депутат Южноукраїнської міської ради Горностай С.В., порушує мої права у вигляді поширення інформації про мою хворобу, право на повагу до гідності та честі, право на свободу пересування, право на захист інтересів при проведенні фото-, кіно-, теле- та відео зйомок, тобто перешкоджає мені повно і своєчасно здійснювати своє особисте немайнове право, гарантоване Конституцією України".

- прошу:

-встановити факт порушення депутатом Южноукраїнської міської ради Горностаєм С.В. та Ярошенко С.В. депутатської етики; використання депутатського мандату в особистих інтересах; порушення ним у своїй поведінці загальновизнаних принципів порядності, честі і гідності;

-вжити відповідних заходів впливу до депутата Горностая С.В.;

-про прийняте рішення постійної комісії прошу мене повідомити.

Заздалегідь вдячна за розуміння,

З повагою, Адвокат С.М.Семенова

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты

ПнВтСрЧтПтСбВс
Loading...