Спорт | Южноукраинск, 23 Мая, 2017 9

До уваги мешканців м. Южноукраїнськ!

Свежие новости: До уваги мешканців м. Южноукраїнськ!

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2015 року  № 1045 «Про затвердження Порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України», з метою визначення та підвищення рівня фізичної підготовленості населення України, створення належних умов для фізичного розвитку різних груп населення, покращення його здоров’я, забезпечення здатності до високопродуктивної праці  з червня по серпень відбудеться перше щорічне оцінювання фізичної підготовки населення  в місті Южноукраїнську.

До оцінювання допускаються громадяни, які пройшли медичне обстеження, допущені до нього лікарем та ознайомлені з вимогами заходів безпеки.

Оцінювання проводиться згідно з відповідними тестами і нормативами, затвердженими наказом міністерства молоді та спорту України від 15.12.2016 № 4665 «Про затвердження тестів і нормативів для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України".

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у вищевказаному тестуванні. Дату проведення оцінювання Ви зможете дізнатися на початку червня на офіційному сайті міста Южноукраїнська в розділі «Гуманітарна сфера та культура» – «Спорт» та в управлінні молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради за телефоном 5-46-42.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

ПнВтСрЧтПтСбВс
Loading...