Политика | Николаев, 9 Октября, 2017 47

ФОТО: В Николаеве планируют обустроить велодорожки за два дня

Свежие новости: ФОТО: В Николаеве планируют обустроить велодорожки за два дня

В Николаеве, где очень давно хотят оборудовать велодорожки, однако чему все время что-то мешало, можно создать велоинфраструктуру не то, что за месяц, а даже за два дня.

Именно так считает вице-президент Европейской федерации велосипедистов Ларс Стрёмгрен – участник девятого «Велофорума», который проходил в Николаеве, передает интернет-журнал «NikLife».

По его мнению, в Украине оборудовать велодорожку гораздо проще, чем в Швеции, где он живет. Так, пять километров дорожки можно сделать за месяц, или еще быстрее.

— Це, звичайно, залежить від якості доріжки. Але якщо використовувати вже готову дорогу, то можна просто поставити огорожу, яка зробить доріжку безпечною. Тоді це займе місяць. Я думаю, що в Україні це можна зробити все за два дні, в той час, коли у нас це забрало би набагато більше часу, тому що є багато усіляких законодавчих положень, – рассказал он.

В пример он привел историю про мэра Чикаго, который тоже горел идеей оборудовать велодорожки в городе.

— Він поставив виконавцям те саме питання і вони відповіли, що потрібен рік. Тоді мер сказав: добре, я даю вам місяць. І це досяжно, тому що в країнах, де усі налаштовані на розвиток велоструктури, все можна зробити дуже швидко, – уверен Ларс.

Также он рассказал о том, как развита велосипедная инфраструктура на его родине. Швед считает, что в Украине такое тоже возможно.

— Швеція - велика країна, у нас є багато досягнень, але поки ми не кращі у цьому плані. Ми десь тільки на 2-3 позиції від найкращих. Інвестиціі призвели до зростання популярності велоруху спочатку на 30%, а потім на 100%. Багато залежить від рішень, які приймаються на національному рівні. Наприклад, у Німеччині дають гроші містам і кажуть: «Давайте, дійте». Все повинно бути злагоджно, – рассказал он.

 

Источник: news.pn

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

ПнВтСрЧтПтСбВс
Loading...