Политика | Николаев, 2 Марта, 2018

Миколаївську обласну парторганізацію «Побратими України» очолив Ерік Григорян

Свежие новости: Миколаївську обласну парторганізацію «Побратими України» очолив Ерік Григорян Миколаївську обласну парторганізацію «Побратими України» очолив Ерік Григорян

Політична партія «Побратими України» активно веде свою роботу на Півдні Україні. Миколаївський обласний осередок нещодавно очолив Ерік Григорян. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив керівник партії Микола Миньо. Він привітав Григоряна Е. з обранням на цю посаду. 

Ерік Григорян є депутатом Южноукраїнської міської ради Миколаївської області та помічником народного депутата України Андрія Вадатурського.

Також він очолює громадську організацію «Ветерани-прикордонники Миколаївщини», яка щороку на День прикордонника запрошує прикордонників до міста Вознесенська.

«Побратими України» досить молода політична сила, однак ми налаштовані на активну роботу. Вже працюють осередки в великих містах Миколаївської області - Южноукраїнську, Вознесенську, налагоджуємо партійну роботу по районах. Впевнений, що крім тих амбітних людей, які вже пропагують ідеї нашої партії, до нас приєднаються і інші чесні, небайдужі до долі своєї країни, своїх міст і сіл, громадяни. Які не лише вірять в краще майбутнє своє, своїх дітей, а й працюють над цим. Це не тільки люди військові, які сьогодні захищають Україну, не лише волонтери та люди, які віддають частину себе для наближення спільної перемоги над ворогом. А й ті, які готові витрачати свій час, свої сили не лише на себе, а й на свою громаду. Ми чекаємо на таких та запрошуємо до нас.» - прокоментував обрання Ерік Григорян.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

ПнВтСрЧтПтСбВс
Loading...