Общество | Николаев, 12 Февраля, 2018

На Миколаївщині жовтий рівень терористичної загрози

Свежие новости: На Миколаївщині жовтий рівень терористичної загрози

Підвищена увага правоохоронними органами області приділяється  протидії проявам сепаратизму та тероризму, адже на Миколаївщині  жовтий рівень терористичної загрози.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

Зазначені питання постійно піднімаються прокурором Миколаївської області Тарасом Дунасом під час проведення міжвідомчих та координаційних заходів правоохоронців регіону, за підсумками яких визначаються спільні скоординовані заходи, спрямовані на попередження, виявлення та профілактику злочинів цієї категорії, а також підвищення якості досудового розслідування кримінальних проваджень.

Так, упродовж 2017 року до суду направлено 20 обвинувальних актів проти 12 у 2016 році, з них: 10 обвинувальних актів щодо десяти осіб за ознаками тероризму, 1 обвинувальний акт щодо трьох осіб за ознаками сепаратизму, 5 - за фактом незаконного придбання та збуту спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, 1 - за фактом порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експертному контролю, 1 - за фактом незаконного зберігання зброї та наркотичних речовин, 1 - за фактом контрабанди культурних цінностей, 1 – за фактом контрабанди наркотичних засобів.

З направлених до суду з обвинувальним актом кримінальних проваджень, 11 за процедурою спеціального досудового розслідування за обвинуваченням 10 осіб у вчиненні особливо тяжких злочинів, пов’язаних з тероризмом і 3 осіб у вчиненні тяжких злочинів, пов’язаних із сепаратизмом.

Усього закінчено на 10% більше кримінальних проваджень ніж у 2016 році – 22 проти 20. 

 

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты

ПнВтСрЧтПтСбВс
Loading...