Общество | Николаев, 9 Ноября, 2018

На Миколаївщині вже розпочато будівництво 6 сільських амбулаторій

Свежие новости: На Миколаївщині вже розпочато будівництво 6 сільських амбулаторій

На Миколаївщині вже розпочато будівництво 6 сільських амбулаторій. До будівництва ще восьми приступлять в кінці наступного тижня.

Про це повідомив заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи під час спілкування з журналістами в п’ятницю, 9 листопада, в рамках інформаційного проекту «Маю силу відповідати».

Як відомо в Миколаївській області планується побудувати 14 амбулаторій у сільській місцевості. Наразі повністю пройдені етапи виділення земельних ділянок та проведення торгів.

«Чотирнадцять земельних ділянок вже оформлені, проведено торги та визначені переможці за всіма чотирнадцятьма об’єктами. Наразі, в зв’язку з особливістю встановлених процедур, заключено договори з шістьма підрядниками. Завершити заключення договорів плануємо до кінця наступного тижня. На тих об’єктах, де договори укладені вже розпочались роботи. Зокрема це земельні роботи та закладка фундаментів. Доки дозволяють погодні умови форсуємо виконання робіт», - розповів Валентин Гайдаржи. 

Зазначимо, що будівництво амбулаторій вже почалось в:
-  селі Калинівка Березанського району;
-  селі Новофедорівка Березанского района; 
-  Коблівській обєднаній территоріальній громаді; 
-  селі Маринівка Доманівського району;
-  смт. Підгородна Первомайського району;
-  селі Нечаяне Миколаївського району.

Источник: mk.gov.ua

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты

ПнВтСрЧтПтСбВс
Loading...