Криминал | Николаев, 16 Июня, 2017 32

На Миколаївщині затримали групу нелегалів

Свежие новости: На Миколаївщині затримали групу нелегалів

Міграційною службою Миколаївщини протягом поточного тижня в ході активних заходів, направлених на протидію нелегальній міграції, спільно із співробітниками ВБЗПТЛ ГУНП в Миколаївській області та відділом контррозвідки УСБУ в Миколаївській області, було виявлено групу громадян Республіки Узбекистан у складі 4 осіб, які займалися трудовою діяльністю на території м. Миколаєва без відповідного дозволу на працевлаштування. За порушення законодавства України порушників було притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 203 КУпАП та скорочено строк перебування на території України.

Крім того було виявлено громадянина Республіки Індія, який знаходився на території України нелегально та мав намір легалізуватися шляхом укладення фіктивного шлюбу. Іноземця притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 203 КУпАП та прийнято рішення про його примусове повернення з території України.

В ході традиційної співпраці з оперативно-розшуковим відділом ДПС України в м. Миколаєві було виявлено громадянку Азербайджану, яка мала намір легалізуватися в Україні, використовуючи підроблені документи (відмітки про перетин держкордону). За даним фактом продовжується перевірка та готуються матеріали для інформування національної поліції для подальшого розгляду справи в рамках кримінального провадження за ст. 358 ККУ (підробка документів).

Головний спеціаліст зі зв’язків з громадськістю

та ЗМІ УДМС України в Миколаївській області

Олена Асєєва

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты

ПнВтСрЧтПтСбВс
Loading...