Экономика | Николаев, 22 Июля, 2017 56

«НІБУЛОН» придбав 60 нових тягачів

Свежие новости: «НІБУЛОН» придбав 60 нових тягачів «НІБУЛОН» придбав 60 нових тягачів

Компанія «НІБУЛОН» у цьому році придбала 60 нових тягачів, 30 з яких – автомобілі Volvo, інші – Mercedes і Scania, повідомив генеральний директор компанії Олексій Вадатурський.

Автопарк буде задіяно у перевезеннях зернових і олійних культур до портів. «Фактично сьогодні ми отримаємо новий автопарк вантажної техніки в країні», – уточнив Олексій Вадатурський.

За його словами, кількість нових вантажних автомобілів на автодорогах України, за даними Світового банку, – менше 1% від усього парку, до п’яти років – менше 3%, більше 75% автомобілів – яким більше 10 років.

Керівник «НІБУЛОНу» також підкреслив, що автомобілі Volvo прийшли в Україну прямо з конвеєріву Генті (Бельгія) та Ґетеборзі (Швеція) і є новітніми моделями, які поставляються також до країн Європи.

Комерційний директор «Volvo Trucks Україна» Інна Смола підкреслила, що транспорт був спроектований спеціально під потреби «НІБУЛОНа».

«НІБУЛОН» першою з аграрних компаній повністю відмовляється від міжобласних перевезень зернових і олійних культур.

«Ми створюємо інфраструктуру, за якою доставка здійснюватиметься в межах області на найближчий річковий елеватор, а далі транспортування відбуватиметься по воді, –  наголосив гендиректор «НІБУЛОНа». – Ми вже зняли з доріг близько 2 млн тонн зернових на рік, а кожен мільйон тонн – це економія на ремонті покриття в розмірі близько 800 млн грн.».

Источник: http://zrada.today

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты

ПнВтСрЧтПтСбВс
Loading...