Общество | Вознесенск, 11 Мая, 2018

Офіційний прийом громадян. Містян турбували міжсусідські відносини та впорядкування адрес вулиць міста

Свежие новости: Офіційний прийом громадян. Містян турбували міжсусідські відносини та впорядкування адрес вулиць міста

3 травня міський голова Віталій Луков провів черговий офіційний прийом громадян, під час якого було розглянуто 2 звернення від вознесенців.

Про це повідомляє Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Цього разу мешканців турбували такі питання, як вирішення суперечок між сусідами та впорядкування адрес на одній з вулиць міста.

Усі звернення громадян фіксуються у картках особистого прийому. Частина відвідувачів отримує усні роз’яснення, іншим надсилаються письмові відповіді у визначені Законом терміни.

Нагадуємо! Прийом міського голови проводиться щочетверга з 08.00. Попередній запис – в Центрі надання адміністративних послуг (вул. Соборності, 14) з понеділка по середу з 08.00 до 17.00 або за телефоном (05134) 3-27-09.

Увага! Поспілкуватися з міським головою під час проведення особистого прийому можна і за допомогою Skype-зв’язку з персонального комп’ютера або смартфона: щочетверга з 8.00 до 10.00 за електронною адресою vdlukov@ukr.net.

 

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

ПнВтСрЧтПтСбВс
Loading...