Политика | Вознесенск, 22 Декабря, 2018

Особу, яка здійснила завідомо неправдиве повідомлення про вчинення Еріком Григоряном злочину, буде притягнуто до кримінальної відповідальності (документ)

Свежие новости: Особу, яка здійснила завідомо неправдиве повідомлення про вчинення Еріком Григоряном злочину,   буде притягнуто до кримінальної відповідальності (документ)

Днями декілька місцевих інтернет-ресурсів розповсюдили недостовірну інформацію про те, що згідно матеріалів кримінального провадження, яким опікується слідчий відділ Вознесенської поліції, Еріку Григоряну висунуто обвинувачення в самоправстві, у створенні організованої злочинної групи з метою незаконного захоплення земельних ділянок а також привласнення чужого майна в особливо крупних розмірах.

Сьогодні Ерік Григорян звернувся до Вознесенського відділу поліції із заявою про вчинення особою, яка повідомила поліції такі данні, злочину - неправдивого повідомлення про вчинення злочинів, пов’язаного із звинуваченням в особливо тяжкому злочині.

Відповідальність для наклепника передбачена частиною 2 статті 383 Кримінального кодексу України – позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

За інформацією «Маю Право» наклепником є Андрій Ярошенко – брат Сергія Ярошенка, який є кишеньковим депутатом тричі судимого Сергія Горностая.

Андрій Ярошенко

Очевидно, спроба розповсюдити наклеп відносно Еріка Григоряна це старт передвиборчої кампанії Олександра Лівіка, негласним помічником та «правою рукою» якого є Сергій Горностай.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

ПнВтСрЧтПтСбВс
Loading...