Общество | Вознесенск, 20 Ноября, 2017

«ПОБРАТИМИ» звернулися до керівництва Вознесенського району з листом про виділення коштів на лікарню

Свежие новости: «ПОБРАТИМИ» звернулися до керівництва Вознесенського району з листом про виділення коштів на лікарню «ПОБРАТИМИ» звернулися до керівництва Вознесенського району з листом про виділення коштів на лікарню

Прес-служба Миколаївської обласної організації «Побратимів України» повідомила журналістам нашого видання «Маю право» про направлення ними звернення до голови Вознесенської районної ради Бурдіна Івана Арсентійович.

В зверненні мова йде про виділення коштів на Вознесенську районну лікарню.


Як раніше повідомлялося, Вознесенська районна рада в вересні цього року виділила частину коштів на придбання в лікарю мамографа. Однак, головний лікар Вознесенської ЦРЛ Володимир Красьоха неодноразово звертався до депутатів та голови Вознесенської райради з проханням виділити кошти на оплату комунальних послуг та енергоносіїв, оскільки ці видатки не вистачає коштів.

До цих звернень ніхто не прислухався, та депутати не підтримали таке прохання.

Читайте также: «Бурдин закрыл для жителей Вознесенского района дорогу в районную больницу», - Эрик Григорян

Мешканці Вознесенська, стурбовані таким ставленням до проблем лікарні, пацієнтами якої є не тільки містяни, а й жителі Вознесенського району, навіть виходили під стіни райради з пікетами.

Читайте также: Митинг в защиту больницы под стенами Вознесенской райрады

Про проведення позачергової сесії Вознесенської районної ради також просив у своєму листі помічник нардепа Вадатурського А. Ерік Григорян

Читайте также: Помічник нардепа Вадатурського Ерік Григорян вимагає від голови Вознесенської райради скликати позачергову сесію, щоб виділити гроші на лікарню

Читайте также: Санкции Бурдина на предприятие Григоряна вместо денег на больницуНаразі з аналогічними вимогами про проведення позачергової сесії Вознесенської ради з метою прийняття відповідного рішення до районного керівництва вирішили звернутися атовці. Громадська організація «Всеукраїнська спілка учасників бойових дій в АТО «Побратими України», Миколаївський обласний підрозділ якої очолює Сюрченко Віктор Миколайович, просять Бурдіна І.А. задля забезпечення можливість отримання медичних послуг в нормальних умовах виділити кошти на першочергові потреби лікарні.

«Тому ваша позиція як керівника Вознесенської районної ради, який не бажає розглянути це питання позитивно та винести на розсуд депутатів районної ради у сесійну залу, може бути розцінене як цинічне ставлення до потреб мешканців свого регіону, які є пацієнтами Вознесенської лікарні, та до потреб самої лікарні. З такої позиції, виділення коштів райрадою не на першочергові потреби лікарні, може виглядати не як піклування про людей, а як пусте вихваляння своїми здобутками, так як люди чекають від вас зовсім іншого» - говориться в зверненні до голови Вознесенської райради Бурдіна І.А.

Читайте также: "Бурдин, дай денег на больницу", - вознесенцы пикетируют райраду

В інакшому випадку «Побратими» змушені будуть приймати кардинальні заходи з метою забезпечення прав мешканців Вознесенську та Вознесенського району, серед яких є і хлопці, які служили та служать в зоні АТО та потребують також медичної допомоги, яку їм надає Вознесенська лікарня.

«Лікарі повинні лікувати людей, а не просити у Вас гроші на це. Дайте їм можливість робити свою справу на належному рівні!», - висловив позицію «Побратимів» Віктор Сюрченко.

Сподіваємося, що депутати Вознесенської районної ради дослухаються до цього звернення та приймуть рішення на користь лікарні, щоб уникнути соціального напруження серед мешканців району.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты

ПнВтСрЧтПтСбВс
Loading...