Общество | Вознесенск, 10 Августа, 2018

Ще один вознесенець-учасник АТО отримає грошову компенсацію на придбання житла

Свежие новости: Ще один вознесенець-учасник АТО отримає грошову компенсацію на придбання житла

8 серпня, за ініціативи Управління соціального захисту населення ВМР відбулася робоча нарада щодо надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належне отримання житла учасникам АТО.

Заступник начальника Управління Ірина Зорина повідомила, що згідно Постанови КМУ №719 від 19 жовтня 2016 року грошова компенсація надається особам з інвалідністю І, ІІ груп, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО. Обов’язковою вимогою є те, що військовослужбовець має потребувати поліпшення житлових умов і перебувати на обліку за місцем проживання.

Наразі є єдина особа в місті, яка підпадає під усі ці вимоги – учасник АТО, інвалід ІІ групи, який стоїть на квартирному обліку Кравченко Сергій Олександрович. Чоловік вже написав потрібну заяву до УСЗН та надав усі необхідні документи. Тож на нараді було розраховано розмір грошової компенсації, яку отримає сім’я на придбання житла з державного бюджету, та складено відповідний протокол засідання, котрий буде направлено до Департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА. На підставі протоколу Міністерство соціальної політики України прийме рішення щодо надання вищевказаної компенсації.

Кошти, які отримає сім’я військовослужбовця на рахунок зі спеціальним призначенням, мають бути використані впродовж 1 року з дня отримання виключно на придбання житла. Якщо ж кошти не використаються в повному обсязі або взагалі залишаться на рахунку – їх буде повернено до державного бюджету.

Наостанок зустрічі спеціалісти соціального захисту повідомили присутнім про набрання чинності ще двох нормативно-правових документів, які стосуються питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які безпосередньо брали участь в зоні проведення антитерористичної операції та осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав. (Постанова КМУ №214 від 28.03.2018 та №280 від 18.04.2018)

Нагадаємо! Один учасник антитерористичної операції на Сході України та 1 сім’я загиблого учасника АТО вже отримали таку компенсацію та придбали житло.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

ПнВтСрЧтПтСбВс
Loading...