Политика | Южноукраинск, 10 Октября, 2018

Щурів – подалі від казни: депутати хочуть вивести Горностая зі складу бюджетної комісії

Свежие новости: Щурів – подалі від казни: депутати хочуть вивести Горностая зі складу бюджетної комісії

Сьогодні, 10 жовтня, голова фракції «Наш край» Євген Квасневський зареєстрував проект рішення про зміну складу постійних комісій Южноукраїнської міської ради та внесення змін до рішення Южноукраїнської міської ради від 11.12.2015 №7 «Про утворення постійних комісій, затвердження їх складу та обрання голів комісій».

Даним проектом рішення пропонується вивести зі складу бюджетної комісії Сергія Горностая і замінити його на Еріка Григоряна, який наразі є членом комісії з питань комунального майна.

Очевидно, що напередодні нового бюджетного року депутати не хочуть, щоб така сумнівна особистість як Сергій Горностай, в якого за плечима три судимості, вирішувала долю понад 400 млн. грн. Довірити цій персоні, яка наразі є заступником голови бюджетної комісії (а по факту одноосібним керівником), казну міста – це все одно, що викинути гроші на вітер. Тому ініціатива щодо усунення Горностая від бюджетного корита виглядає логічною і закономірною.

Читайте також: Депутат Григорян зареєстрував проект рішення про дострокове припинення повноважень маріонеткового секретаря Южноукраїнської міської ради

Кто стоит за срывом сессии Южноукраинского городского совета? Горностай сделал ход конем

Южноукраинских депутатов возмутило Горностаевское управление секретарём горсовета

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты