Общество | Вознесенск, 31 Июля, 2017 111

«Треба рятувати лісопосадки, бо будемо без врожаїв», - Григорян просить місцеву владу та правоохоронців зупинити незаконне вирубування лісополос

Свежие новости: «Треба рятувати лісопосадки, бо будемо без врожаїв», - Григорян просить місцеву владу та правоохоронців зупинити незаконне вирубування лісополос «Треба рятувати лісопосадки, бо будемо без врожаїв», - Григорян просить місцеву владу та правоохоронців зупинити незаконне вирубування лісополос

Ерік Григорян, який є помічником депутата Верховної ради України А.Вадатурського, звернувся до посадовців та поліції з проханням вжити заходів щодо збереження лісополос на території Олесксандрівської селищної ради, Вознесенського району та всієї Миколаївської області. Про це повідомили в прес-службі Григоряна Е.

В зверненнях говориться про необхідність розроблення заходів, які б допомогли зберегти лісополоси від повного знищення через незаконне їх вирубування мешканцями сіл, які використовують дерева не лише як паливо для обігріву будинків, але і для продажу цінних порід дерев.

 

Також з цією проблемою помічник нардепа звернувся до губернатора О.Савченка, щоб розробити заходи на території всієї області. Так як через нищення лісових насаджень можуть постраждати сільгоспземлі, якими славиться наш регіон.

На думку Григоряна Е., місцева влада повинна співпрацювати в цьому питанні з правоохоронними органами, на яких покладається обов’язок з притягнення до відповідальності осіб, що незаконно вирубують дерева, та повинні також попереджувати такі незаконні дії.

 

«Якщо так буде продовжуватися і далі, то врешті-решт ми взагалі залишимося без лісопосадок. Вирубують не сухостій та пошкоджені дерева, а ще зелені дуби. Це не для того, щоб зігріти будинки взимку! Їх просто продають як сировину для лісоматеріалів. Тут повна бездіяльність як правоохоронців, так і місцевої влади, які, я думаю знають, хто рубає і коли. В районі діють незаконні лісопилки, які все це переробляють – треба їх закривати!», - зауважив Ерік Григорян.

 

«Також треба відновлювати те, чого ми позбавилися через незаконні вирубки та халатну бездіяльність і «мовчання» місцевої влади - саджати нові дерева. І цим повинні зайнятися місцеві ради за підтримки обласних виконавчих органів. Тому мета моїх звернень – звернути увагу на цю проблему, яка через кілька років може обернутися на справжнє лихо не лише для тих, хто обробляє землю, а й тих, хто споживає сільгосппродукцію», - сказав помічник нардепа.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты

ПнВтСрЧтПтСбВс
Loading...