Политика | Николаев, 1 Августа, 2018

У Миколаєві розпочався розгляд справи за позовом екс-мера Пароконного до Южноукраїнської міськради та виконкому

Свежие новости: У Миколаєві розпочався розгляд справи за позовом екс-мера Пароконного до Южноукраїнської міськради та виконкому

Сьогодні, 1 серпня, в Миколаївському окружному адміністративному суді відбулося підготовче судове засідання у справі за позовом екс-мера Віктора Пароконного до Южноукраїнської міської ради та виконавчого комітету.

Нагадаємо, 7 червня цього року 25 депутатів проголосували за дострокове припинення повноважень міського голови, однак при цьому були допущені грубі порушення процедури. Саме тому Віктор Пароконний звернувся до суду з позовом про визнання протиправним та скасування рішення міськради, яким його відправили у відставку, та поновлення на посаді.

Судове засідання почалося о 13.30. Віктор Пароконний, як і Людмила Дзюбенко (секретар міської ради, в.о. міського голови), участі в ньому не брали. Натомість з’явилися їхні представники – Юрій Борець та Сергій Миськів відповідно. Останній заявив клопотання про розгляд позову у загальному позовному провадженні. Суддя Наталія Лісовська його задовольнила. Так само було задоволено клопотання представника Пароконного про залучення двох свідків, які спостерігали за таємним голосуванням. Наприкінці підготовчого засідання Лісовська закликала сторони поводити себе шанобливо і вчасно надсилати одне одному матеріали справи.

У зв’язку з відпусткою судді розгляд справи буде продовжено вже 19 вересня.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты