Общество | Вознесенск, 18 Декабря, 2018

У Вознесенську побудують дитячий будинок сімейного типу за 12 мільйонів

Свежие новости: У Вознесенську побудують дитячий будинок сімейного типу за 12 мільйонів

У Вознесенську за кошти обласного бюджету побудують дитячий будинок сімейного типу. Це стало предметом обговорення на засіданні постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та енергозбереження, яка відбулася сьогодні, 18 грудня.

З Миколаївської облдержадміністрації розіслали запит до виконавчої влади міст області на предмет наявності відведеної земельної ділянки під будівництво цього об’єкту. Така знайшлася лише у Вознесенську, тому кошти у розмірі 12 млн. 270 грн. направили сюди. Таким чином він стане єдиним на Миколаївщині новозбудованим дитячим будинком сімейного типу.

Наразі вже виготовлено проектно-кошторисну документацію, відбулися відкриті конкурсні торги, а найближчим часом буде укладено договір з переможцем.

Майбутній дитячий будинок розрахований на проживання десяти дітей і двох батьків. Також у ньому передбачено комфортне перебування дітей з особливими потребами. За ці кошти окрім власне будинку планують побудувати господарські споруди і гараж.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

ПнВтСрЧтПтСбВс
Loading...