Общество | Вознесенск, 6 Декабря, 2018

У Вознесенську провели зустріч з психологами шкіл

Свежие новости: У Вознесенську провели зустріч з психологами шкіл

Вознесенська міськрайонна філія Миколаївського обласного центру зайнятості 5 грудня поточного року радо вітала у своїх стінах психологів шкіл міста Вознесенська, які стали учасниками «круглого столу» під назвою «Взаємодія психологів шкіл зі спеціалістами з профорієнтації». Мета заходу – налагодження тісної співпраці в профорієнтаційній роботі з учнівською молоддю у тому числі із застосуванням діагностичних методик.


Відкрила захід директор Вознесенської філії Ірина Ларченко, яка акцентувала увагу на важливості профорієнтаційної роботи взагалі а також на роботі психологів та фахівців з профорієнтації зокрема.

«Сучасні форми роботи з учнівською молоддю дають можливість всебічно підійти до питання вибору професії школярами, а наше з вами завдання – допомагати їм у цьому», - зазначила вона.


Начальник відділу активної підтримки безробітних Інна Гаврилова наголосила на тому, що важливими інструментами в профорієнтаційній роботі є застосування діагностичного тестування. Також вона додала:

«Державною службою зайнятості впроваджена в роботу веб-базована платформа з профорієнтації «Моя професія: консультаційна мережа», яку ми і маємо намір презентувати».


Ірина Чорна, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Вознесенської філії повідомила, що в основі програми тестування лежить діагностика й зіставлення трьох основних факторів успішного професійного навчання й самореалізації:


-професійна мотивація визначає глибинні пофесійні інтереси і професійні цінності; 
-структура інтелекту — рівень розвитку інтелекту (IQ) та специфіку структури здібностей;
-психологічні схильності — схильність до певних видів професійної діяльності.


Проходження усіх тестів гарантує високу результативність діагностики та максимально наближений професійний вибір для людини, яка проходить тестування.
В ході активної дискусії були обговорені можливості впровадження в роботу тестів та ланцюжок подальшої взаємодії. Учасники круглого столу гідно оцінили запропонований інструментарій, тим більше що за результатами повного тестування програма пропонує не приблизні напрями професійної самореалізації, а конкретні професії відповідно до особистісних інтересів та схильностей, із зазначенням відсотка відповідності.
Приємна атмосфера спілкування сприяла гарній роботі під час зустрічі: гості заходу виявили бажання спочатку самостійно пройти комплекс тестів, щоб на собі випробувати всі запропоновані можливості. 
Сподіваємось, що проведення круглого столу сприятиме ще більш плідній співпраці.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости