Общество | Вознесенск, 12 Июля, 2018

У Вознесенську проводиться капітальний ремонт водопровідної мережі

Свежие новости: У Вознесенську проводиться капітальний ремонт водопровідної мережі

За ініціативою мешканців вулиці Таврійська  (колишня Урицького) в план поточного року було включено виконання робіт з капітального  ремонту водопровідної мережі. Комунальним підприємством «Водопостачання м. Вознесенська» 10 липня розпочато роботи з капітального ремонту водопровідної мережі по вул. Таврійська.

З початку 2018 року станом на 1 липня КП «Водопостачання м. Вознесенська» виконано роботи з капітального ремонту водопровідних мереж по вулиці Маяковського на ділянці від житлового будинку № 113 до житлового будинку № 133,  по вулиці Маяковського від житлового будинку  122  до житлового будинку № 178 по вул. Болгарська, провулку Докучаєва загальної вартістю 102,280 тис. грн., в тому числі дольова участь мешканців  склала 18,5 тис. грн., кошти місцевого бюджету - 62,830 тис. грн.. та кошти комунального підприємства - 20,95 тис. грн. Замінено 532 м водопровідних мереж міста.

Управління ЖКГ та КБ

Вознесенської міської ради

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты

ПнВтСрЧтПтСбВс
Loading...