Общество | Вознесенск, 8 Ноября, 2018

У Вознесенську розпочались роботи з утеплення фасаду будівлі поліклініки

Свежие новости: У Вознесенську розпочались роботи з утеплення фасаду будівлі поліклініки

У рамках реалізації проекту «Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенськ» розпочалося утеплення будівлі поліклініки Вознесенської лікарні.

Для цього використовується метод «вентильованого фасаду» Одна з його основних переваг – можливість монтажу металевих конструкцій та утеплювача у будь-яку пору року, оскільки при ньому не задіяна мокра штукатурка. Також утеплення будівлі даним методом є швидшим за «мокрий фасад», що дозволить закінчити відповідні будівельні роботи на початку грудня 2018 року.

Для утеплення будівлі використовуються система та PS-панелі польської компанії «Pruszynski» та мінеральна вата товщиною 150 мм, щільністю 80 кг/м2.

Довідково: З 1 вересня 2015 року Фундація ПАУСІ офіційно розпочала реалізацію проекту “Зниження рівня енергоспоживання в будівлях лікарні м. Вознесенськ”. Метою зазначеного Проекту є активізація виконання Плану дій зі сталого енергетичного розвитку в м. Вознесенськ, демонстрація можливостей здійснення подібних проектів в рамках Угоди мерів, досягнення скорочення енергоспоживання до 62% в будівлях Вознесенської міської лікарні. Проект фінансується за кошти Європейського союзу з частковим фінансуванням Вознесенської міської ради.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты

ПнВтСрЧтПтСбВс
Loading...