Спорт | Вознесенск, 2 Марта, 2018

У Вознесенську відбувся чемпіонат області з греко-римської боротьби

Свежие новости: У Вознесенську відбувся чемпіонат області з греко-римської боротьби У Вознесенську відбувся чемпіонат області з греко-римської боротьби

У суботу, 24 лютого, у залі для боротьби фізкультурно-оздоровчого комплексу «Водограй» пройшов відкритий чемпіонат Миколаївської області серед хлопчиків 2004 - 2010 року народження. На змагання прибуло 9 команд.

Про це повідомляється на сайті міста Вознесенськ.

Борці з Вознесенська продемонстрували хороший рівень боротьби.

Чемпіонами стали: Тодорашко Владислав, Середін Денис, Прагуза Дмитро, Кріт Владислав, Чалий Максим, Луценко Кирило.

Срібні призери: Каленик Владислав, Борчан Марк, Агафонов Едуард, Троїцький Матвій.

А бронзу вибороли: Глухий Ренат, Білокуров Платон, Бойко Артем, Попов Максим, Кондрюков Іван, Сидоренко Арсен, Агафонов Максим, Чалий Владислав, Василик Тимофій, Руссу Мирослав, Середін Максим. Вітаємо юних спортсменів!

Наступний старт для юних спортсменів - Міжнародний турнір в Одесі 9-10 березня.

Місто представлятимуть Зінський Богдан, Синяков Микола, Чалий Максим, Кріт Владислав, Прагуза Дмитро, Агафонов Максим, Ратуш Данііл, Журавльов Самір, Тодорашко Владислав та Середін Денис.

Бажаємо достойно представити наше місто на цьому турнірі! Також 5-6 квітня в місті Дніпро стартує Кубок України серед ветеранів. Вознесенськ будуть представляти ветерани боротьби Сорочан Г.А. та Жабчик А.М.

" Запрошуємо всіх бажаючих до занять з боротьби! Вік не має значення! " - старший тренер Матіїв В.М.