Общество | Вознесенск, 28 Мая, 2019

У Вознесенську змінився рух міського громадського транспорту

Свежие новости: У Вознесенську змінився рух міського громадського транспорту

Як відомо постійним користувачам пасажирського транспорту, що рухається по вулиці Київській через залізничний вокзал, автобуси змінили свої маршрути. Тепер вони рухаються до вокзалу не по вул. Осипенко, як раніше, а по вул. Котляревського.

Під час проведення ремонтних робіт каналізаційного колектору по вул. Київській весь автомобільний транспорт рухався по вул. Осипенка. В результаті цього, було значно збільшено навантаження на дорожнє покриття по цій вулиці, що призвело до незадовільного стану дороги.

У зв’язку з цим, було прийнято рішення про тимчасові зміни руху міського автомобільного пасажирського транспорту загального користування на території м. Вознесенська. Усі міські маршрути, які проходили по вул. Осипенка, були спрямовані по вул. Котляревського.

Рух пасажирського транспорту по вул. Котляревського буде продовжуватись до того часу, поки не буде відремонтоване дорожнє покриття по вул. Осипенко. 

 

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты