Спорт | Южноукраинск, 15 Мая, 2018

У Южноукраїнську відбувся турнір з шахів

Свежие новости: У Южноукраїнську відбувся турнір з шахів

12  травня 2018 року відбувся турнір з шахів на Кубок управління молоді, спорту та культури. Змагання проходили за коловою та швейцарською системами  7 турів, кожному учаснику давалось по 15 хвилин на партію (рапід) серед дітей, та 20 хвилин плюс 10 секунд за кожний зроблений хід серед дорослих. На турнірі приймали участь шахісти з Южноукраїнська, Миколаєва, Веселиново, Єланця, Первомайська та Арбузинки. В цілому два  кандидати у майстри спорту, дванадцять першорозрядників та шахісти різного рівня гри – 60 учасників.

Про це повідомляє Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради.

У надзвичайно захоплюючій боротьбі перше місце серед дорослих за додатковими показниками з 6,5 очками виборов кандидат у майстри спорту Володимир Дудьєв з Южноукраїнська, друге посів КМС з Миколаєва Іван Омельченко, на третьому також южноукраїнець Дмитро Кротов.  

Серед юнаків до 15 років переміг Артем Артем’єв з Первомайська, до 12 років першим був представник Миколаєва Ігор Малаков, в номінації до 10 років кубок отримав наш шахіст Ростислав Микитюк, та серед юних надій також став переможцем южноукраїнець Костянтин Дукмас.

Щиро вдячні за підтримку у проведенні турніру управління молоді спорту та культури, СК «Олімп» та ПК «Енергетик». Також обласній федерації шахів за інформаційну підтримку. Сподіваємося, що цей турнір стане традиційним у нашому місті та принесе користь у  розвитку нашого виду спорту.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты

ПнВтСрЧтПтСбВс
Loading...