Общество | Южноукраинск, 30 Мая, 2017 14

У Южноукраїнську відбувся захід щодо збереження навколишнього середовища

Свежие новости: У Южноукраїнську відбувся захід щодо збереження навколишнього середовища

Найбільшу насолоду і радість, найпалкішу любов до рідного краю, до життя - викликає природа. Вона завжди чарувала й чарує; хвилювала й хвилює людину.

Проблеми по збереженню навколишнього середовища  виникали поступово, а сьогодні вони вже стали екологічним лихом. До питання збереження довкілля активно долучається і молодь нашого міста. Так, 27 травня 2017 року в ЮЗШ № 4 відбувся захід, мета якого - привернути увагу громадськості, жителів нашого міста до проблем збереження навколишнього середовища. Гостями заходу були: губернатор Миколаївської області Савченко О.Ю., міський голова Пароконний В.К.  У віршованій та пісенній формах діти озвучили присутнім актуальні проблеми навколишнього середовища та необхідність їх вирішення у нашому місті найближчим часом. Ученицею ЮЗШ №2 Шевченко Аліною був представлений один із проектів по збереженню  довкілля.

Губернатор та міський голова висловили сподівання, що  учнівська молодь не зверне з вірнообраного шляху з проблеми збереження  довкілля і наше місто стане ще чистішим і привабливішим.

Наприкінці заходу був відкритий черговий сортувальний модуль в закладах освіти.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты

ПнВтСрЧтПтСбВс
Loading...