Криминал | Вознесенск, 3 Июня, 2018 426

Увага! Земельні шахраї! Соратник Януковича готує рейдерське захоплення у Вознесенському районі

Свежие новости: Увага! Земельні шахраї! Соратник Януковича готує рейдерське захоплення у Вознесенському районі Увага! Земельні шахраї! Соратник Януковича готує рейдерське захоплення у Вознесенському районі

До редакції видання «Маю Право» звернулися представники підприємств сільгоспвиробників Вознесенського району для того, щоб попередити наших читачів про небезпеку.

Як стало відомо, у теперішній час Товариство з обмеженою відповідальністю «Український волоських горіх», кінцевим вигодонабувачем якого є Ігор Тарасюк - колишній голова Державного управління справами, який досі знаходиться під слідством за махінації під час сумнозвісної приватизації резиденції «Межигір’я», готує рейдерське захоплення 1000 га на території Вознесенського району.

Рейдери планують діяти у такий самий спосіб, як і при спробі захоплення земель у межах Петропавлівської  сільської ради Єланецького району нашої області, про яку наше видання вже писало:

«Мертві душі» Петропавлівки: яку пастку готують сучасні «чичикови»?

Нагадаємо:

- Заволодіння копіями паспортів, ідентифікаційних номерів власників землі, правовстановлюючих документів на землю та копіями інших документів, що подавалися  для реєстрації договорів оренди у відділи земельних ресурсів у період до 2013 року. Ці документи зловмисники добувають завдяки корупційним зв’язкам з посадовими особами Держгеокадастру.

- Залякування власників землі та орендарів, примушування підписати договір емфітевзису землі на кабальних для власників землі умовах, підроблення підписів власників та орендарів землі на документах, які стосуються прав на землю.

Будьте обережні!

Читайте также: Полиция в Вознесенском районе «накрыла» пункт приёма краденого подсолнуха

На Николаевщине задержали четвёртого участника разбойного нападения на фермера

Трое грузин, обвиняемых в жестоком нападении на фермера в Николаевской области, оказались на свободе

 Полиция поймала подозреваемые в разбойном нападении на фермера: один из них при задержании вспорол себе живот

 

Читайте также

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты

ПнВтСрЧтПтСбВс
Loading...