Общество | Доманевка, 23 Апреля, 2018

В Доманівському районі підтримали всеукраїнську екологічну акцію

Свежие новости: В Доманівському районі підтримали всеукраїнську екологічну акцію

Щорічно в третю суботу квітня в Україні святкуватимуть День Довкілля. Головна мета цього Свята привернути увагу до проблем охорони навколишнього природного середовища, особливо забруднення побутовим сміттям. Миколаївщина не стала винятком та приєдналась до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

]Так в Доманівському районі учні та працівники Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів обрали територію прибирання Національний парк «Бузький Гард».  На Казанківщині висадили дерева, поліпшивши санітарний стан територій та пам’ятних місць селища.  Місцевий парк смт.Єланець поповнився молодими саджанцями ясену, глядиції безколючкової, горіха чорного, бундука дводомного, які були надані ДП «Єланецьке лісове господарство». Протягом двох днів працівниками бюджетних установ м.Первомайська було розчищено від сміття та прибрано більшу частину території міста. На Снігурівському міському стадіоні «Колос» відбулись заходи з благоустрою, в якому брали участь небайдужі мешканці міста. Один з мікрорайонів міста Баштанки також був впорядкований його жителями та керівництвом району. На території Новоодеського району проведено цілий ряд заходів з прибирання прилеглих територій населених пунктів.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты

ПнВтСрЧтПтСбВс
Loading...