Общество | Южноукраинск, 12 Мая, 2018

Відбудеться "круглий стіл" з питання відкриття у місті Южноукраїнськ відділення гемодіалізного центру Миколаївського обласного центру нефрології

Свежие новости: Відбудеться

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради 17 травня 2018 р. о 14:00 планує проведення розширеного круглого столу, в ході якого будуть заслухані інвестиційні проекти з питання відкриття у м.Южноукраїнськ відділення гемодіалізного центру Миколаївського обласного центру нефрології.

До участі в круглому столі запрошуються інвестиційні компанії в галузі гемодіалізу, що подали інвестиційні проекти, депутати міської ради, майбутні пацієнти відділення та інші заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія прийнятого рішення.

Місце проведення: м. Южноукраїнськ, зал засідання департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради, б-р Цвіточний, 4 .

Реєстрація учасників круглого столу здійснюється з 13.00 до 13.30.

Контактна особа Філонова Олена Миронівна, тел. 5-55-17.

Надане оголошення вважати уточненням до наданого раніше оголошення про проведення громадських слухань інвестиційних проектів.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты

ПнВтСрЧтПтСбВс
Loading...