Спорт | Южноукраинск, 4 Декабря, 2018

Відбувся 28-й Всеукраїнський легкоатлетичний пробіг, присвячений Дню Енергетика

Свежие новости: Відбувся 28-й Всеукраїнський легкоатлетичний пробіг, присвячений Дню Енергетика

01.12.2018 відбувся 28-й Всеукраїнський легкоатлетичний пробіг, присвячений Дню Енергетика.

Про це повідомляється на офіційному сайті м. Южноукраїнська.

На старт вийшло 98 бігунів віком від 8 до 74 років, з 8 міст України. Така мала кількість учасників, у порівнянні з минулими роками, була пов’язана з погодними умовами!

Але пробіг відбувся, навіть при такій малій кількості учасників. Його переможцями на дистанції 3 км серед дітей стали : Надія Коваль, Кіра Карпенко (обоє з м. Гайворон), Ліля Овчаренко (відділення спортивного орієнтування ККСС «Олімп») серед дівчат, а серед хлопців стали Артем Ткаченко (ЮЗОШ №2), Олексій Захарченко, Євген Ткаченко (обоє відділення спортивного орієнтування ККСС «Олімп»).

У жінок на дистанції 6 км першими фінішували : Ірина Іванченко (м. Жовті Води), Ольга Семіченко (м. Ізмаїл) та Альона Кислиця (м. Южноукраїнськ), а в чоловіків -ветеранів : Валерій Кузь (м. Гайворон), Олександр Булинін (м. Южноукраїнськ) та Микола Праслов (с. Прибужжя) – найстарший учасник пробігу.

Абсолютну першість у чоловіків на дистанції 9 км виборов  Анатолій Бондаренко (м. Жовті Води), а наші В’ячеслав Оголенко (ЕЦ) та Олександр Волков (САБ) перемогли у своїх вікових групах. Приз наймолодшого учасника забігу отримав восьмирічний Михайло Ладанюк.

Першість серед клубів любителів бігу здобули представники клубу «Ритм» з міста Жовті Води, а кубок за масовість отримали учні Благовіщенського районного відділу освіти.


Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости