Спорт | Вознесенск, 5 Июня, 2018

Відкриття сезону пляжного волейболу - 2018

Свежие новости: Відкриття сезону пляжного волейболу - 2018

На набережній річки Метрвовод 2 червня відбувся турнір з пляжного волейболу "Відкриття сезону - 2018.

Про це повідомляє КО "ВМЦФЗН "Спорт для всіх".

Участь у змагання х взяли 5 команд: "Два кума", "Авіатор", "Кока кола", "Дорошовка", "Лідер"
Під палючим сонцем хлопці змагались майже цілий день. У напруженій боротьбі І місце виборола команда "Лідер". На ІІ сходинці опинилась команда "Два кума". А на ІІІ місці команда "Авіатор".
Усі призери нагородженні медалями та грамотами. А переможці отримали перехідний кубок.
Наступний турнір відбудеться 28 червня на День Конституції України. Змагатимуться змішані пари (мікс). Тому запрошуємо усіх охочих. Готуйтесь, тренуйнесь, приходьте та вигравайте!!!