Общество | Вознесенск, 17 Мая, 2018

Віталій Луков привітав з 223-ю річницею з дня заснування міста Вознесенська!

Свежие новости: Віталій Луков привітав з 223-ю річницею з дня заснування міста Вознесенська!

Дорогі вознесенці!

17 травня, у величне свято Вознесіння Господнього, наше місто, яке назване символічно – Вознесенськом, святкує 223-тю річницю з дня свого заснування. Цього дня ми почуваємося іменинниками, а наші серця переповнює радість і гордість за місто, яке стало нашою затишною домівкою.

Вознесенськ завжди славився своїми проектами щодо розвитку міста. Реалізуються такі плани, які покликані істотно поліпшити не тільки зовнішній вигляд міста, але і якість життя городян, і цього року: розпочато процедуру об’єднання з Новогригорівською громадою, відновлено рух водного пасажирського транспорту по річці Південний Буг, втілено в життя «Картку вознесенця», розпочато будівництво 2-х міні-футбольних полів на території загальноосвітніх шкіл міста, суттєво покращуються умови в лікарні, збудовано широкий тротуар з велосмугою по вулиці Михайлівській та багато іншого. І на цьому робота не завершується! Місто й надалі буде ставати більш комфортним для життя, красивим, затишним європейським містом!

При підготовці до Дня міста було вирішено в цю річницю презентувати Вознесенськ дещо в нестандартній формі: показати спортивні можливості та досягнення, а головне - відзначити вознесенців, у яких спортивний спосіб життя активізує життєву позицію. Насправді місто прикладає чимало зусиль задля того, щоб створювати умови для всебічного гармонійного розвитку кожного мешканця. Міцний дух, цілеспрямованість у спорті переростають в бажання досягати висот й у щоденному житті.

Від імені депутатського корпусу Вознесенської міської ради, його виконавчого комітету щиро дякуємо кожному з вас, шановні вознесенці, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та процвітання міста. Особлива подяка представникам старшого покоління та сучасним захисникам України, які пройшовши війну, не втратили віри в майбутнє, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще.

Хочеться побажати, щоб у Вознесенську з кожним днем життя ставало кращим і щасливішим, щоб розвивалися всі сфери життєдіяльності, щоб кожен любив своє місто і намагався внести свою частку у загальне благо його мешканців.

Бажаємо миру над головою, щастя, радісних звісток і чудових подій, спільних перемог і благополучного життя у нашому рідному місті!

 

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты

ПнВтСрЧтПтСбВс
Loading...