Николаевщина
напрямую

Экономика | Вознесенск, 10 Марта, 2018 86

Вознесенськ. До уваги споживачів послуг централізованого водовідведення!

Свежие новости: Вознесенськ. До уваги споживачів послуг централізованого водовідведення!

З метою можливості отримання ТОВ «БОС» субвенцій (фінансування пільг та субсидій) з державного бюджету, відповідно до Наказу міністерства фінансів України № 1 від 04.01.2018 р. роз’єднується сплата спожитих послуг з централізованого водовідведення підприємств ТОВ «БОС» та КП «Водопостачання м. Вознесенська".
ТОВ «БОС» інформує споживачів послуги з централізованого водовідведення (транспортування стічних вод магістральним колектором та очистка стічних вод на біологічних очисних спорудах м. Вознесенська), що відповідно до рішення Виконавчого комітету Вознесенської міської ради № 107 від 03.03.2018 року встановлені нові, економічно обґрунтовані тарифи на послугу з централізованого водовідведення стічних вод.
Нижче зазначені тарифи ввійдуть в дію з 1 квітня 2018 року:
- Для населення – 18,46 грн. з урахуванням ПДВ за 1 м³ централізованого водовідведення та очистки стічних вод на біологічних очисних спорудах м. Вознесенськ.
- Для інших споживачів (промислові підприємства, бюджетні організації та інші установи та організації м. Вознесенська) – 29,13 грн. з урахуванням ПДВ за 1 м³ централізованого водовідведення та очистки стічних вод на біологічних очисних спорудах м. Вознесенськ.
Звертаємо увагу споживачів, що ТОВ «БОС» буде самостійним виконавцем послуги з централізованого водовідведення (транспортування стічних вод магістральним колектором та очистка стічних вод на біологічних очисних спорудах м. Вознесенська).
З 12 березня в приміщенні Асоціації «Центр» працює кабінет № 7, в якому споживачі можуть підписати договір з ТОВ «БОС» та отримати (безкоштовно) абонентську книжку для оплати послуги з централізовано водовідведення стічних вод (за каналізацію).

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости

ПнВтСрЧтПтСбВс
Loading...