Криминал | Вознесенск, 5 Июня, 2018 421

Вознесенська фірма, на яку зазіхнули рейдери, заявила про злочинні наміри до правоохоронних структур

Свежие новости: Вознесенська фірма, на яку зазіхнули рейдери, заявила про злочинні наміри до правоохоронних структур Вознесенська фірма, на яку зазіхнули рейдери, заявила про злочинні наміри до правоохоронних структур

Як стало відомо «Маю право», в Вознесенському районі готується масштабний рейдерське захоплення землі під егідою колишнього соратника Януковича Ігоря Тарасюка.

На сьогоднішній день потенційною жертвою махінацій є ПП «Агроном-2005» (Вознесенськ). Є відомості, що ріелтор з Херсона на ім'я Федір шукає людей, готових до жовтня за винагороду від імені Товариства з обмеженою відповідальністю «Український волоський горіх» укласти договори емфітевзису з власниками земельних ділянок, розташованих єдиним масивом і які знаходяться в оренді ПП «Агроном-2005». Після цього також буде необхідно провести державну реєстрацію прав вищевказаного ТОВ.

Враховуючи вкрай стислі терміни, законним шляхом провернути такий трюк не є можливим. Вірогідно, що зловмисники або підроблять підпис керівника та печатку ПП "Агроном-2005" на договорах про розірвання оренди, або втрутяться в роботу державного реєстру прав на нерухоме майно. В обох випадках закінчиться все силовим захопленням ділянок.

Також «Маю право» стало відомо, що власників земельних ділянок у Вознесенському районі певні особи вже схиляють до розриву діючих договорів з ПП «Агроном-2005» і замість цього наполегливо рекомендують оформити угоду з ТОВ «Український волоський горіх».

Фірма, яку таким нахабним способом намагаються залишити біля розбитого корита, вже звернулася із заявою до поліції, СБУ і Генпрокуратури.

Читайте також: Увага! Земельні шахраї! Соратник Януковича готує рейдерське захоплення у Вознесенському районі

«Мертві душі» Петропавлівки: яку пастку готують сучасні «чичикови»? 

Мы будем принимать жесткие меры – глава областной организации политической партии «Побратимы Украины» прокомментировал ситуацию с рейдерством земли

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

ПнВтСрЧтПтСбВс
Loading...