Общество | Вознесенск, 6 Августа, 2018

Юний вознесенець побував у "Школі Успіху" фонду братів Кличків

Свежие новости: Юний вознесенець побував у

100 активних підлітків – 50 дівчат і 50 хлопців – з різних регіонів України пройшли відбір у літню освітню школу від Klitschko Foundation під патронатом ЮНЕСКО, щоб дізнатися про різноманіття професій, обговорити власні проекти з практиками та отримати навички, які допоможуть стати успішними у XXI столітті.

«Школа успіху»  це освітня програма для дівчат і юнаків 14-15 років, яку вже восьмий рік реалізує Klitschko Foundation. Протягом 10 днів під керівництвом менторів вони вчаться працювати у команді, планують власні проекти, обговорюють їх з відомими українськими бізнесменами і громадськими діячами. “Школа успіху” покликана розвивати актуальні для нової генерації навички, серед яких креативне мислення, лідерство, продуктивність, підприємницькі здібності, інформаційна грамотність тощо. Проект допомогає розкрити потенціал активної молоді і скерувати її енергію для пошуку власного “Я”. Особливості розвитку і потреби у дівчаток і хлопчиків у цьому віці різні, тому вдруге за історію проекту організатори роблять для них окремі програми.

“Успішна людина має щось повернути суспільству, щоб воно зростало. Ми з братом бачили свою місію у тому, щоб розвивати нових лідерів, давати їм знання і віру, що майбутнє – своє і світу – у їхніх руках. Досягнення випускників “Школи успіху” – вступ у найпрестижніші коледжі світу, реалізація власних проектів – мають мотивувати й інших підлітків повірити у себе і боротися за власну мрію.” – говорить Володимир Кличко, засновник Klitschko Foundation.

З 20 по 29 липня пройшла школа для хлопців. За 10 днів вони відвідали офіси MacPaw, Winner; готували тістечка в кондитерському цеху БКК, вчилися проектному менеджменту, дизайн-мисленню та розвивали емоційний інтелект під час тренінгів від запрошених спікерів; дізналися про сучасне мистецтво в ПінчукАртЦентр та популярну науку в Експериментаніумі; пройшли уроки першої допомоги від клініки “Борис”, сексуального виховання від АНТИСНІД та тренінг із самозахисту. Кожен ранок в школі починався із зарядки.

Своїми враженнями поділився Топушин Владислав, учасник проекту із м. Вознесенська:

"У лютому на одному з телеканалів я дізнався що почався набір учасників в "Школу Успіху" і одразу зацікавився цим. Я заповнив анкету і навіть не очікував що пройду в фінал та стану її випускником. Для мене "Школа Успіху 2018" – це шанс, який дається один раз у житті, допоможе реалізуватися у житті. Під час проекту ми отримували багато інформації від спікерів, відвідали відомі компанії. Після закінчення "ШУ" учасники організовують "Локальні Школи Успіху", щоб передати всю інформацію яку вони отримали під час проекту".

По закінченню проекту учасники повернуться додому, щоб влаштувати локальні “Школи успіху” для юних жителів їхніх сіл чи міст. За результатами минулорічної школи, випускники навчили ще 720 підлітків у регіонах України.

15-річний Владислав вже будує плани по створенню "Вознесенської Школи Успіху" на базі Вознесенської гімназії №1, де він навчається.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости