Общество | Вознесенск, 13 Марта, 2018

З моменту отримання «Картки вознесенця» до її використання має пройти 3-5 робочих днів

Свежие новости: З моменту отримання «Картки вознесенця» до її використання має пройти 3-5 робочих днів

Вже традиційно кожного тижня скликається робоча нарада щодо впровадження «Картки вознесенця», яка цього разу відбулася 12 березня. Нині головною метою в цьому напрямку є забезпечення зчитуючими пристроями всіх міських маршрутних таксі, аби пенсіонери могли пересуватися по всьому місту, без винятку, за 2 гривні. Міській владі «картка» дає можливість точно обчислити скільки пільговиків пересувається по місту, адже за них з міського бюджету оплачується перевізнику різниця в вартості проїзду.

Про це повідомляє відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

У процесі обміну досвідом роботи з «карткою» між перевізником та відповідальними працівниками міської ради, котрі займаються контролем над її впровадженням, виявилось, що часто власники «Картки вознесенця» щойно її отримавши, намагаються скористатися правом на пільговий проїзд. Але для того, щоб вона запрацювала в системі, повинно пройти від трьох до п’яти робочих днів. За цей час система оновить інформацію про особу й пенсіонери матимуть змогу їздити маршрутними таксі за нижчою ціною. В іншому випадку пристрій ідентифікуватиме особу, як пасажира без права на пільги. Це не означає, що система чи «картка» несправні. Слід лише почекати кілька днів.

Виконавчий комітет Вознесенської міської ради наголошує на необхідності зчитування «Картки вознесенця» водіями маршруток, адже кожен облікований проїзд в майбутньому надасть змогу зекономити кошти міського бюджету та направити їх на будівництво нових тротуарів та доріг, допомогу лікарні, школам, дитячим садкам тощо.

Пам’ятка для пільгової категорії населення:

1) Якщо у маршрутному таксі вже є зчитуючий пристрій для «картки»:

- При зчитуванні «Картки вознесенця» ваш проїзд коштуватиме 2 гривні;

- Без «картки» - 5 гривень!

2) Якщо у маршрутному таксі ще не встановлено зчитуючий пристрій:

- При пред’явленні водію пенсійного посвідчення вартість проїзду коштуватиме 3 гривні;

- При пред’явленні «Картки вознесенця» - 3 гривні.

 

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

ПнВтСрЧтПтСбВс
Loading...