Общество | Николаев, 6 Ноября, 2018

Засідання енергоштабу: в першу чергу до тепла підключатимуть об'єкти соціальної сфери

Свежие новости: Засідання енергоштабу: в першу чергу до тепла підключатимуть об'єкти соціальної сфери

У понеділок, 5 листопада, під керівництвом заступника голови Миколаївської ОДА Валентина Гайдаржи відбулася чергова нарада з керівниками енергопостачальних підприємств області.

Зазначимо, що в місті Миколаєві та області було зафіксовано зниження температури повітря нижче 8°С. У зв’язку з цим для забезпечення теплом споживачів міста Миколаєва виконком Миколаївської міської ради в оперативному порядку прийняв рішення про запуск опалення житлового фонду та інших об’єктів житлово-комунальної сфери міста, які під’єднані до системи централізованого теплопостачання.

Керівники теплопостачальних підприємств доповіли, що наразі на підприємстві «Миколаївоблтеплоенерго» введено в роботу 47 котелень і робота із запуску тепла продовжується в цілодобовому режимі. В свою чергу, ПРАТ «Миколаївська ТЕЦ» спільно з ПАТ «Миколаївгаз» врегулювали питання стосовно розпломбування і подальшого використання обладнання на ТЕЦ з метою підготовки виробництва теплової енергії.

Заступник голови ОДА Валентин Гайдаржи наголосив, що виконком Миколаївської міської ради та міський департамент житлово-комунального господарства мають забезпечити оперативну координацію житлово-експлуатаційних підприємств, управляючої компанії та виробників теплової енергії задля першочергового підключення до тепла об’єктів соціальної сфери.

«В першу чергу, запускатимуть ті котельні, що обслуговують максимальну кількість об’єктів соціальної сфери – це лікарні, дитячі садки, школи і так далі. У будь-якому випадку, дотримуємося графіку і не намагаємось «наздогнати» якомога більшу кількість котелень, а дивимось і орієнтуємось на кількість абонентів та об’єктів соціальної сфери, які до них підключені», - зазначив Валентин Гайдаржи.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты