Общество | Южноукраинск, 16 Мая, 2018

Затверджено Порядок виплати одноразової грошової допомоги особам, яких було незаконно позбавлено особистої свободи

Свежие новости: Затверджено Порядок виплати одноразової грошової допомоги особам, яких було незаконно позбавлено особистої свободи

Постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 №38 «Деякі питання соціальної підтримки осіб, яких було  незаконно позбавлено особистої свободи» затверджено Порядок виплати одноразової грошової допомоги особам, яких було незаконно позбавлено особистої свободи внаслідок дій незаконних збройних формувань та/або органів влади Російської Федерації на окремих територіях Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та тимчасово окупованій території України, звільненим 27 грудня 2017р. та 24 січня 2018 року (далі-Порядок).

Про це повідомляє Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради.

Порядком визначено, що допомога виплачується особам, які включені до переліку осіб, яких було незаконно позбавлено особистої свободи внаслідок дій незаконних збройних формувань та /або органів влади Російської Федерації на окремих територіях Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та тимчасово окупованій території України, звільнених 27 грудня 2017 р. та 24 січня 2018 р., що формується Службою Безпеки України відповідно до законодавства передається Міністерству з питань тимчасово  окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

Для виплати допомоги особа, яку включено до переліку осіб, яких було позбавлено особистої свободи, у строк, що не перевищує шість місяців з дня звільнення, звертається до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення  райдержадміністрації, виконавчого органу міської (далі - орган соціального захисту населення) за місцем реєстрації проживання з відповідною заявою, в якій зазначаються реквізити рахунка у банку, на який перераховується допомога.

До заяви додаються:

копія документа, що посвідчує особу громадянина України, іноземця або особи без громадянства (з пред’явленням оригіналу);

копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті або які не є громадянами України).

У разі відсутності реєстрації місця проживання або зареєстроване місце проживання особи розташоване в населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, особа, яку було позбавлено особистої свободи, звертається із заявою про виплату допомоги до органу соціального захисту населення за місцем фактичного проживання.

Якщо особа, яку було позбавлено особистої свободи, не може самостійно звернутися із заявою про виплату допомоги у зв'язку із станом здоров'я, перебуванням на лікуванні за кордоном, проходженням військової служби, вона може подати таку заяву через представника на підставі оформленої в установленому порядку довіреності.

Орган соціального захисту населення приймає рішення про виплату допомоги протягом 10 днів після подання заяви та документів, визначених Порядком та подає протягом п'яти робочих днів після прийняття такого рішення до департаменту  соціального захисту населення облдержадміністрації списки осіб, щодо яких прийнято рішення про виплату допомоги за встановленою формою, для узагальнення, зіставлення.

У разі коли до заяви не додані всі необхідні документи, рішення щодо виплати допомоги приймається органом соціального захисту населення за умови, якщо вони будуть подані не пізніше ніж протягом одного місяця з дня подання заяви

Допомога перераховується на банківський рахунок особи, яку було позбавлено особистої свободи, не пізніше ніж протягом двох робочих днів після надходження коштів на рахунок органу соціального захисту населення.

Враховуючи вищезазначене департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради повідомляє, що розпочато прийом заяв від громадян зазначеної категорії.

Довідки за тел.5-55-17 (заступник директора Заболотна Лариса Володимирівна), 5-44-66 (Кріжановська Тетяна Василівна).

 

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

ПнВтСрЧтПтСбВс
Loading...