Общество | Николаев, 8 Августа, 2017 284

Зустріч «Побратимів України» в Одесі

Свежие новости: Зустріч «Побратимів України» в Одесі Зустріч «Побратимів України» в Одесі

В понеділок, 07 серпня 2017 в Одесі відбулася зустріч представників ГО "Всеукраїнська Спілка учасників бойових дій в АТО "Побратими України" з Головою організації Миньо Миколою Михайловичем.

Як було повідомлено  редакції «Маю Право», прес-службою громадської організації, на зустрічі були присутні учасники організації та керівники відокремлених підрозділів з Миколаєва, Одеси та Києва.

Під час зустрічі було обговорено плани роботи організації на майбутнє, нагальні проблеми, з якими стикаються члени Спілки, рішення, які приймаються владою різних рівнів для матеріального та соціального забезпечення воїнів АТО та їх сімей. Присутні внесли свої пропозиції з цих питань, які будуть обговорюватися в подальшому та виноситися на розсуд керівництва країни та органів місцевого самоврядування.

Читайте також: Вознесенські депутати виділили гроші на оздоровлення сімей АТОвців

«Мы самая милитаризованная область» — Бонь призвал депутатов согласовать прием «больницы моряков» для создания Центра помощи ветеранам АТО

 

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

ПнВтСрЧтПтСбВс
Loading...